Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אודות

אודות אתר הנדסת אינסטלציה

ברוכים הבאים להנדסת אינסטלציה, הפתרון האולטימטיבי שלכם לנספחים סניטריים ולתכניות עבודה סניטריות.

אנו מציעים שירותים מהירים ומקצועיים בכל היבטי הייעוץ לאינסטלציה, לרבות:

1 – יצירת נספחים סניטריים לבתים פרטיים

2 – פיתוח נספחים סניטריים לתוספות ביחידות דיור

3 – עריכת נספחים סניטריים לבניינים ופרויקטים של תמ"א 38

4 – הכנת תכניות עבודה לביצועים שונים של פרויקטים

5 – תכנון מערכות הפרדת שומנים למסעדות ועסקים

התכנון שלנו מבוצע על ידי יועצי אינסטלציה מיומנים ומנוסים שעובדים באופן קבוע עם תאגידי מים ברחבי הארץ ומפתחים תוכניות המותאמות לדרישות הספציפיות של כל תאגיד מים.

בעת בחירת יועץ אינסטלציה לתכנון מערכות האינסטלציה לביתכם, חיוני לעבוד עם יועץ בעל ידע ומיומן שייצור תוכניות תוך הבנה מקיפה של האתר בפועל, ולא רק "על הנייר". הנדסת אינסטלציה מצטיינת בהבנת אופן הפעולה של קבלני אינסטלציה בשטח, מה שמביא לתכנון חכם, חסכוני ויעיל שמבטיח מערכות אינסטלציה איכותיות ועמידות לאורך זמן תוך כדי חיסכון בעלויות בשטח.

מדוע כדאי לבחור בהנדסת אינסטלציה לתכנן את מערכות האינסטלציה שלכם?

שיתוף פעולה חלק ומיידי עם אדריכל הפרויקט, ובכך מייתר את הצורך של הלקוח לבצע מטלות.

עבודה שבוצעה על ידי יועצי אינסטלציה שמבינים את הדרישות הספציפיות של תאגיד המים המקומי.

הכנה מהירה של נספח סניטרי לפרויקטים קטנים תוך 2-3 ימים והגשה לאישור תאגיד המים.

תשלום נדרש רק עם סיום העבודה וקבלת אישור סופי, ללא תשלומים מראש.

שירות אמיתי ולבבי וזמינות מקסימלית למענה על שאלות. אנחנו כאן כדי לטפל בכל שאלה ומתחייבים לספק שירות מעולה במהירות האפשרית. נסו אותנו וקיבלו הצעת מחיר מצויינת!

אנו לרשותכם לכל שאלה ונשמח לבצע עבורכם עבודה מקצועית במהירות המירבית, מוזמנים לנסות אותנו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית!16 שאלות ותשובות נפוצות על העסקת יועץ אינסטלציה

אתה שוקל להעסיק יועץ אינסטלציה אבל לא בטוח מאיפה להתחיל? אל דאגה, אנחנו נדאג לך! הנה 20 השאלות הנפוצות ביותר שאנשים שואלים, יחד עם התשובות שלהם. עד שתסיים לקרוא, תרגיש כמו מומחה!

1. במה בדיוק עוסק יועץ אינסטלציה?

יועץ אינסטלציה הוא איש מקצוע המספק תוכנית סניטרית ותוכניות עבודה לביצוע עבור קבלת היתר לבנייה או הרחבת מבנה חדש או קיים כך שכמו שאדריכל מתכנן את המבנה והמהנדס את אופן ביצוע הקונסטרוקציה, יועץ האינסטלציה מתכנן את אופן ביצוע מערכות המים במבנה וחיבורם למערכות הציבוריות.

2. מדוע כדאי לי להעסיק יועץ אינסטלציה?

העסקת יועץ אינסטלציה יכולה לחסוך לך הרבה זמן, לחץ וכסף מעבר לעובדה שהכנת נספח סניטרי זה חובה כיום בכל הרשויות על מנת לקבל היתר בניה ולוודא שכל מערכות המים במבנה מתוכננות בצורה תקינה.

3. כמה עולה יועץ אינסטלציה?

העלות משתנה בהתאם לניסיון היועץ, למורכבות הפרויקט ולתאגיד המים מולו עובדים. עם זאת, תעריף ממוצע להכנת נספח סניטרי לבית פרטי נע החל מ-2,000 ₪ ועד 4,000 ₪ בהתאם להיקף הבית הפרטי המתוכנן.

4. כיצד אוכל למצוא יועץ אינסטלציה טוב?

ניתן כמובן לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, בנוסף ניתן למצוא יועץ אינסטלציה טוב על ידי קבלת המלצות מבעלי מקצוע בתחום , בחיפוש בגוגל ובמידת האפשר על לקבל המלצה מבונים פרטיים אשר קיבלו שירות לאחרונה מיועץ אינסטלציה מקצועי שיוכלו להמליץ לכם עליו

5. מה עליי לחפש ביועץ אינסטלציה?

בשיחה עם יועץ האינסטלציה חשוב לוודא שהוא מבין את הצרכים שלכם, את בקשות הועדה המקומית / תאגיד המים המקומי וכן חשוב לוודא שיועץ האינסטלציה בעל ניסיון עבר מול תאגיד המים המקומי שלכם ויוכל לספק לכם מענה עבור הנספח הסניטרי בהקדם האפשרי.

6. אילו שאלות עלי לשאול יועץ אינסטלציה פוטנציאלי?

חשוב לשאול את יועץ האינסטלציה האם הוא עבד עם תאגיד המים המקומי שלכם מכיוון שלכל תאגיד יש לעיתים דרישות שונות, האם הוא מבין את מהות העבודה וביצע עבודות כאלו בעבר וכמובן חשוב לשאול בתוך כמה זמן הנספח הסניטרי / הזמנת העבודה תהיה מוכנה.

7. האם יועץ אינסטלציה יכול לעזור בשיפוץ?

בהחלט, יועץ אינסטלציה יכול לסייע בהכנה ותכנון נכון ואפקטיבי לשיפוץ על ידי מיקום בורות ביוב נכונים, שימוש בצנרת מדוייקת בהתאם לצרכים והבנה של מטרת השיפוץ והתאמת השיפוץ וההרחבה המיועדים לצרכי בני הבית.

8. האם יועץ אינסטלציה יכול לתקן בעיות אינסטלציה?

למרות שיועץ אינסטלציה יכול לזהות ולאבחן את בעיית האינסטלציה, יועץ האינסטלציה בדרך כלל לא מתקן אותן. במקום זאת, הוא ימליץ על אינסטלטור מוסמך / קבלן אינסטלציה שיעשה את התיקונים.

9. מה ההבדל בין אינסטלטור ליועץ אינסטלציה?

אינסטלטור הוא איש מקצוע שמתקין ומתקן מערכות אינסטלציה. יועץ אינסטלציה, לעומת זאת, מספק ייעוץ וליווי מקצועי בפרויקטים אינסטלציה והכנה של תוכנית סניטרית לצורכי היתר בניה.

10. איך יועץ אינסטלציה יכול לחסוך לי כסף?

על ידי מתן ייעוץ וליווי מקצועי, יועץ אינסטלציה יכול למנוע טעויות יקרות, לזהות בעיות פוטנציאליות לפני שהן הופכות לבעיות גדולות ולעזור לך לבחור בפתרונות החסכוניים ביותר וכך קבלן האינסטלציה יבצע עבורכם .

11. האם אני צריך יועץ אינסטלציה לפרויקט קטן?

בכל פרויקט הדרוש להוציא לו היתר בניה והוא כולל חדר רטוב כמו שירותים או חדר אמבטיה, הועדה המקומית מחייבת לקבל נספח סניטרי מעודכן המציג את תכנון ניקוז האינסטלציה עבור השטחים החדשים, בסופו של יום, גם הנספח הסניטרי המעודכן חשוב גם עבור מזמיני העבודה כדי לבצע את עבודת האינסטלציה בצורה מקצועית.

12. איזו הכשרה יש ליועץ אינסטלציה?

לרוב יועצי האינסטלציה יש הכשרה נרחבת בתחום האינסטלציה, הכוללת התמחויות, הכשרה מקצועית ולעתים קרובות השכלה גבוהה בהנדסה או בתחום קשור, כדאי מאוד לעבוד עם יועץ אינסטלציה שמכיר את העבודה בשטח ולא רק דרך המחשב כדי לייצר עבורכם את התוכנית האופטימלית.

13. האם יועץ אינסטלציה יכול לעזור בפרויקט בנייה חדש?

בוודאי, נכון להיום במדינת ישראל חייבים להכין נספח סניטרי לצורך קבלת היתר בנייה לבית פרטי מכיוון שבית פרטי מכיל כמה וכמה חדרי אמבטיה ושירותים ומצריך בורות ביוב וחיבור למערכות המים הציבוריות.

14. כמה זמן לוקח להפוך ליועץ אינסטלציה?

ניתן לקבל לתכנן מערכות אינסטלציה לאחר לימוד מקיף של החומר ובהתאם לרמת הידע כך ניתן לתכנן נספחים סניטריים ומערכות מים, על ידי קורס האורך כמה חודשים ניתן לתכנן מערכות מים לבתים פרטיים והרחבות עד 4 קומות ואילו לצורך תכנון מבנים בני 4 קומות ומעלה נדרשים להיות בעלי תואר בהנדסת מים האורך כ-4 שנים.

15. האם כדאי לשכור יועץ אינסטלציה לפרויקט עשה זאת בעצמך?

גם אם אתה חובב עשה זאת בעצמך, יועץ אינסטלציה יכול לספק ייעוץ ופיקוח יקרי ערך וכן תוכנית עבודה מסודרת המאושרת על ידי תאגיד המים המקומי ולהבטיח שתבצעו את העבודה בצורה נכונה ומקצועית.

16. מהו הצעד הראשון בשכירת יועץ אינסטלציה?

הצעד הראשון הוא להבין מה ביקשו ממך כמזמין העבודה מתאגיד המים המקומי ולאחר מכן לפנות ליועץ אינסטלציה מקצועי בהתאם לקריטריונים שציינו מקודם , לקבל הצעת מחיר מקצועית המשקפת את כל הביצוע הדרוש לקבלת ההיתר ולבחור ביועץ האינסטלציה המקצועי ביותר

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומקצועית כך שנלווה אתכם בכל שלבי תכנון מערכות המים בהיתר הבנייה שלכם.